kalender

September [+]

dag datum locatie klassement
zondag 8 September 2019  Eeklo Ethias Cross
zaterdag 14 September 2019  Iowa City Telenet World Cup
zaterdag 21 September 2019  Waterloo Telenet World Cup

Oktober [+]

dag datum locatie klassement
zaterdag 5 Oktober 2019  Meulebeke Ethias Cross
zondag 6 Oktober 2019  Pelt (Neerpelt) Soudal Classics
zaterdag 12 Oktober 2019  Kruibeke Ethias Cross
zondag 13 Oktober 2019  Gieten Superprestige
donderdag 17 Oktober 2019  Ardooie Losse cross
zaterdag 19 Oktober 2019  Boom Superprestige
zondag 20 Oktober 2019  Bern Telenet World Cup
dinsdag 22 Oktober 2019  Woerden Losse cross
zaterdag 26 Oktober 2019  Beringen Ethias Cross
zondag 27 Oktober 2019  Gavere Superprestige

November [+]

dag datum locatie klassement
vrijdag 1 November 2019  Koppenbergcross DVV Trofee
zondag 3 November 2019  Ruddervoorde Superprestige
zaterdag 9 November 2019  Silvelle Europees kampioenschap
zondag 10 November 2019  Silvelle Europees kampioenschap
maandag 11 November 2019  Niel Soudal Classics
zaterdag 16 November 2019  Tabor Telenet World Cup
zondag 17 November 2019  Hamme DVV Trofee
zaterdag 23 November 2019  Wachtebeke Losse cross
zondag 24 November 2019  Koksijde Telenet World Cup
zaterdag 30 November 2019  Kortrijk DVV Trofee

December [+]

dag datum locatie klassement
zondag 1 December 2019  Mol Losse cross
zaterdag 7 December 2019  Essen Ethias Cross
zaterdag 8 December 2018  Zonhoven Superprestige
vrijdag 14 December 2018  Ronse DVV Trofee
zondag 15 December 2019  Overijse Losse cross
zaterdag 21 December 2019  Sint-Niklaas Soudal Classics
zondag 22 December 2019  Namen Telenet World Cup
donderdag 26 December 2019  Heusden-Zolder Telenet World Cup
vrijdag 27 December 2019  Loenhout DVV Trofee
zondag 29 December 2019  Diegem Telenet Superprestige
maandag 30 December 2019  Bredene Ethias Cross

Januari [+]

dag datum locatie klassement
woensdag 1 Januari 2020  Baal DVV Trofee
vrijdag 4 Januari 2019  Gullegem Losse cross
zaterdag 5 Januari 2019  Brussel DVV Trofee
zaterdag 11 Januari 2020  Antwerpen Nationaal kampioenschap
maandag 13 Januari 2020  Otegem Losse cross
zaterdag 25 Januari 2020  Zonnebeke Losse cross
zondag 26 Januari 2020  Hoogerheide Telenet World Cup

Februari [+]

dag datum locatie klassement
woensdag 12 Februari 2020  Antwerpen Nationaal kampioenschap
zaterdag 1 Februari 2020  Dübendorf Wereldkampioenschap
vrijdag 2 Februari 2018  Dübendorf Wereldkampioenschap
maandag 5 Februari 2018  Maldegem Ethias Cross
donderdag 8 Februari 2018  Lille DVV Trofee
vrijdag 9 Februari 2018  Merksplas Telenet Superprestige
donderdag 15 Februari 2018  Middelkerke Telenet Superprestige
zondag 16 Februari 2020  Hulst Ethias Cross
zaterdag 22 Februari 2020  Leuven Soudal Classics
zondag 23 Februari 2020  Oostmalle Losse cross
woensdag 26 Februari 2020  Waregem Soudal Classics